Zapiekanka z pieczarkami 250 g Papa Luigi
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiąca bagietka z dużą ilością dodatków w postaci soczystych, smażonych pieczarek oraz delikatnego sera mozzarella. Prawdziwa uczta smaków dla zabieganych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, pieczarki smażone (28%) [pieczarki (78,7%), olej rzepakowy, cebula, koncentrat pomidorowy, mąka pszenna, przyprawy (zawierają seler), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu], ser mozzarella (16%), woda, drożdże, sól, emulgator: e 472e, skrobia pszenna. może zawierać gorczycę, jaja, nasiona sezamu, soję. pakowany w atmosferze ochronnej. |
| Pojemność | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Półprodukt garmażeryjny gotowy do spożycia po obróbce termicznej do temperatury minimum 80°c w środku. przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik 200°c: piec przez około 10 minut. kuchenka mikrofalowa 800w: przekroić na połowę, każdą część ogrzewać przez około 1,5 minuty. |
| Sposób obróbki produktu | Do wypieku |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 978 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,4 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|