Magnum Lody o smaku Double Gold Caramel Billionaire 85 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody o smaku ciasteczkowym i lody o smaku orzechów pekan, z sosem (22%) o smaku słonego karmelu z białą czekoladą o smaku karmelowym (26%) i kawałkami ciastek (2,5%)
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z karmelem, Z ciasteczkami |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy [1], odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz mleczny, oleje roślinne (kokosowy, słonecznikowy), koncentrat odtłuszczonego mleka (proszek lub płyn), fruktoza, skrobia, preparat serwatkowy (mleko), mąka ryżowa, emulgatory (e 471, e476, e 322), syrop cukru karmelizowanego, stabilizatory (e 410, e 407, e 412), barwnik (e 150b), aromaty, sól (0,1%), masło, miazga kakaowa [1], substancja spulchniająca (e 500). może zawierać jaja, soję, migdały, orzechy nerkowca, pszenicę i jęczmień (gluten). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 71 g |
| Pojemność | 85 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1357 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 964 kJ |
| Wielkość porcji | 71 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 38 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |