Milka Lody Caramel Crunch na patyku 90 ml/62 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
MILKA Caramel Crunch na patyku 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Ciasteczkowy, Waniliowy, Karmelowy, Czekoladowy, Słony |
| Dodatki | Z ciasteczkami, Z sosem, Z czekoladą mleczną |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, czekolada mleczna (z mlekiem alpejskim) (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone z alp 3,1%, tłuszcz mleczny z alp 2,6%, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), e 476), cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), mąka ryżowa 1%, mleko w proszku odtłuszczone, mleko pełne, mąka pszenna, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, pektyny), sól, tłuszcz mleczny, mąka owsiana, mąka pszenna słodowa, koncentrat marchwi, aromat waniliowy, mielone ekstrahowane laski wanilii, substancja spulchniająca (węglany sodu), aromaty (mleko), tłuszcz kakaowy. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja, inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 62 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1452 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 899 kJ |
| Wielkość porcji | 62 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 43 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Odpowiedni dla wegetarian. |
| Zawiera aromaty | Tak |