Monte Ice Cream Cookie Crunch Lody na patyku 100 ml 65 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody śmietankowe i czekoladowo-orzechowe w białej czekoladzie z kawałkami ciasteczek.
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy, Czekoladowy, Orzechowy |
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z ciasteczkami |
| Składniki | Czekolada biała (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, bezwodny tłuszcz mleczny, olej kokosowy, serwatka słodka w proszku, emulgatory: lecytyny (zawierają soję), polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko odtłuszczone, śmietanka (12,1%), cukier, syrop glukozowy, kawałki ciastek (mąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, syrop glukozowo- fruktozowy, sól, substancje spulchniające: węglany amonu; laska wanilii bourbon w proszku), bezwodny tłuszcz mleczny, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, czekolada w proszku (0,3%), zmielone orzechy laskowe (0,2%), emulgator mono- i doglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, aromaty. może zawierać inne orzechy, jaja i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 920 kJ |
| Wielkość porcji | 65 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,2 g |
| Cukry | 31,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 34,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 42 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |