Zott Monte Ice Cream Lody rożek 77 g (120 ml)
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody w rożku Monte 120ml to dwie kremowe masy lodowe w kruchym kakaowym wafelku. Rożek skrywa w swoim wnętrzu unikalny sos czekoladowo-orzechowy. Całość zwieńczona jest czekoladową polewą z kawałkami prażonych orzechów laskowych.
Parametry produktu
| Typ | Rożki |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy, Czekoladowy, Orzechowy, Kakaowy |
| Dodatki | Z sosem, Z czekoladą mleczną, Z orzechami, Z polewą |
| Składniki | Mleko zagęszczone odtłuszczone (21%), cukier, mleko odtłuszczone (13,4%), śmietanka (11,7%), mąka pszenna, olej kokosowy, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2%), woda, bezwodny tłuszcz mleczny, syrop glukozowo-fruktozowy, prażone orzechy laskowe (1,3%), czekolada w proszku (0,6%), zmielone orzechy laskowe (0,3%), miazga kakaowa, skrobia, skrobia modyfikowana, emulgatory: lecytyny (zawierają soję), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu; stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; sól, aromaty. może zawierać inne orzechy, jaja i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 77 g |
| Pojemność | 120 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 171 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 321 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1033 kJ |
| Wielkość porcji | 77 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,6 g |
| Cukry | 26,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 35,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 46 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |