Lody Nuii Ice cream adventure carmel white chocolate texan pecan 90 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody waniliowe zakręcone z sosem karmelowym (5%) w białej czekoladzie (31%) z karmelem i kawałkami prażonych słonych orzeszków pekan z Teksasu.
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Waniliowy |
| Dodatki | Z polewą |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka (z mleka), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, kawałki prażonych orzeszków pekan z teksasu (4,5 %), mleko w proszku odtłuszczone, woda, cukier karmelizowany (0,9 %), karmel w proszku (0,45 %) (cukier, mleko w proszku odtłuszczone), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (soja), e 476), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), tłuszcz mleczny, mleko zagęszczone słodzone (mleko pełne, cukier), sól (0,16 %), skrobia modyfikowana, koncentrat marchwi, ekstrakt waniliowy, ekstrakt słodowy (jęczmień, pszenica), substancje żelujące (pektyny, guma ksantanowa), aromaty. może zawierać: orzeszki arachidowe inne orzechy, jaja, inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1030 kJ |
| Wielkość porcji | 66 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 41 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |