Lion Lody karmelowe w czekoladzie 90 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Lion Lody karmelowe w czekoladzie 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z sosem, Z karmelem, Z czekoladą mleczną, Z ciasteczkami |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, tłuszcz kakaowy1, woda, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, miazga kakaowa, karmel 1,5 % (cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko pełne, cukier), woda, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, sól), mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), mąka pszenna, mąka ryżowa, emulgatory (e 471, lecytyny (soja), e 476), stabilizatory (e 412, e 410), sól, substancja żelująca (e 440), koncentrat białek serwatkowych (mleko), substancja spulchniająca (e 500), olej słonecznikowy, aromaty, syrop cukru karmelizowanego. 1certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na ra.org. może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, jaja i inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 62 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-26 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 334 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1397 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 867 kJ |
| Wielkość porcji | 62 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 43 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |