Magnum Lody Euphoria 90 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody cytrynowe i lody sorbetowe malinowe, w polewie z białej czekolady z posypką cukierkową ze strzelającym cukrem oraz cukrem o smaku owocowym.
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy, Malinowy |
| Dodatki | Z polewą, Z posypką |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, tłuszcz kakaowy*, woda, syrop glukozowy, przecier malinowy (5,5%), odtłuszczone mleko w proszku, sok cytrynowy z soku zagęszczonego (4%), tłuszcz kokosowy, sok malinowy z soku zagęszczonego (3,5%), tłuszcz mleczny, fruktoza, pełne mleko w proszku, preparat serwatkowy (mleko), syrop glukozowo-fruktozowy, emulgatory (e471, lecytyny), zagęszczony sok z buraka czerwonego, stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma tara, guma guar, karagen), aromaty, barwnik (antocyjany), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), białka grochu, laktoza, dwutlenek węgla (e290). może zawierać migdały, pistacje i pszenicę. *certyfikowane rainforest alliance |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 69,5 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1002 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 901 kJ |
| Wielkość porcji | 90 ml |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 41 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E290 Dwutlenek węgla |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |