Daim Lody na patyku 90 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
DAIM na patyku 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Czekoladowy, Migdałowy |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną, Z karmelem |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), cukier, tłuszcz kakaowy, kawałki kruchego karmelu z czekoladą mleczną (cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, migdały (0,13%)*, tłuszcz mleczny, permeat serwatki (z mleka), mleko zagęszczone odtłuszczone słodzone, sól, emulgator (lecytyny (z soi)), aromaty), tłuszcz kokosowy, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), kawałki karmelowo-migdałowe (cukier, olej palmowy, migdały (0,13%)*, mleko zagęszczone odtłuszczone słodzone, sól, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator (lecytyny (z soi)), serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, permeat serwatki (z mleka), aromaty), pasta karmelowa 2,5% (cukier, syrop glukozowy, woda), mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, miazga kakaowa, laktoza (z mleka), emulgatory (e 471, lecytyny (z soi), e 476), stabilizatory (e 412, e 410), aromat. * w wyrobie gotowym. może zawierać inne orzechy, orzeszki arachidowe, jaja, zboża zawierające gluten. produkt może zawierać twarde kawałki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 64 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 362 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1510 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 967 kJ |
| Wielkość porcji | 64 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 49 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E476 Polirycynooleinian, E412 Guma guar, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |