Lody Magnum Utopia Double Hazelnut 85 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Lody Magnum Utopia Double Hazelnut 85 ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Orzechowy, Karmelowy, Migdałowy |
| Dodatki | Z sosem, Z czekoladą białą, Z orzechami |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, woda, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kokosowy, tłuszcz mleczny, pełne mleko w proszku, pasta z orzechów laskowych (2,5 %), fruktoza, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu1, orzechy laskowe (0,5 %), pistacje (0,5 %), migdały (0,5 %), preparat serwatkowy (mleko), karmelizowany syrop cukrowy, emulgatory (e 471, lecytyny), stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego, guma tara, karagen), aromaty (w tym jęczmień, orzechy laskowe i sezam), syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia modyfikowana, barwnik (ekstrakt papryki), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól (0,2 %). może zawierać soję, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie i orzechy makadamia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 85 ml |
| Pojemność | 70,5 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,35 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1028 kJ |
| Wielkość porcji | 85 ml |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 43 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |