Milka Lody orzechowe w czekoladzie Pralina 90 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Milka Lody orzechowe w czekoladzie Pralina 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną |
| Składniki | Czekolada mleczna (z mlekiem alpejskim) (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone z alp 2,8 %, tłuszcz mleczny z alp 2,4 %, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), e 476), mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, tłuszcz kokosowy, syrop glukozowy, woda, mleko zagęszczone słodzone (mleko pełne, cukier), kawałki prażonych orzechów laskowych, syrop cukru inwertowanego, czekolada mleczna (z mlekiem alpejskim) 1,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone z alp 0,17 %, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny z alp 0,01 %, emulgator: lecytyny (z soi), pasta z orzechów laskowych, aromat), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych 1,5 %, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), mleko w proszku odtłuszczone, aromat. może zawierać: orzeszki arachidowe, inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 67 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1022 kJ |
| Wielkość porcji | 67 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 48 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |