Magnum Lody White Chocolate 110 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody waniliowe w polewie z białej czekolady.
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Dodatki | Z polewą |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, woda, tłuszcz kakaowy*, tłuszcz kokosowy, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, syrop glukozowo-fruktozowy, pełne mleko w proszku, preparat serwatkowy (mleko), emulgatory (e471, lecytyny), stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego, guma tara, karagen), mielone kawałki wanilii, aromat waniliowy* (w tym mleko), aromat waniliowy, barwnik (karoteny). może zawierać migdały i pistacje. produkt bezglutenowy. *certyfikowane rainforest alliance. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 79 g |
| Pojemność | 110 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 22 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1023 kJ |
| Wielkość porcji | 110 ml |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 50 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |