NUII Lody White Chocolate Indian Mango 90 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
NUII Lody White Chocolate Indian Mango 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Owocowy, Mango, Marakuja, Kokosowy |
| Dodatki | Z czekoladą białą |
| Składniki | Cukier, mleko odtłuszczone odtworzone, woda, tłuszcz kakaowy1, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne, śmietanka (z mleka) (8 %), przecier z mango z indii (5 %), krem kokosowy (4 %), płatki kokosowe (2,5 %), sok z marakui z zagęszczonego soku (2,5%), mleko w proszku odtłuszczone, wiórki kokosowe (0,7 %), cukier kokosowy (0,5 %), glukoza, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (soja), e 476), stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), żywność barwiąca (koncentrat z marchwi, koncentrat z jabłek, koncentrat z krokosza barwierskiego, koncentrat z cytryn), kwas (kwas cytrynowy), sól, aromat, ekstrakt z wanilii. 1certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na ra.org. może zawierać orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowaca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 71 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-21 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1390 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 987 kJ |
| Wielkość porcji | 71 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 47 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |