Nuii Lody Salted Caramel&Australian Macadamia 68 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nuii Lody Salted Caramel&Australian Macadamia 68 g/90 ml
Parametry produktu
| Typ | Mleczne, Na patyku |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Karmelowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z polewą, Z karmelem, Z orzechami |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), cukier, śmietanka (z mleka) 14%, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, słony sos karmelowy (cukier, woda, syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone: mleko pełne, cukier; tłuszcz mleczny, sól 0,1%, skrobia modyfikowana, substancje żelujące: pektyny, guma ksantanowa, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat), mleko w proszku odtłuszczone, kawałki australijskich orzechów makadamia 2,5%, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa1, laktoza (mleko), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (z soi), e 476), stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), koncentrat z marchwi, syrop cukru inwertowanego, ekstrakt z wanilii. może zawierać: orzeszki arachidowe, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 68 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1503 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1022 kJ |
| Wielkość porcji | 68 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 38 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 42 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |