Jogurt owczy BIO 420 g
dodaj do przechowalni
Opis
Jogurt owczy BIO
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO owcze pełne pasteryzowane BIO, żywe kultury bakterii.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 373/90 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.5 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.1 g |