Opis szczegółowy
Gullón SHARKIES bezglutenowe, kruche ciasteczka w kształcie rekinów, idealne dla dzieci.
Bez pszenicy, bez laktozy, bez białka mleka, nie zawierają jaj, bez orzechów. Odpowiednie na wegan.
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | kakaowy |
| Dodatki | Kakao |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Dla diabetyków | Tak |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, cukier, olej roślinny 15% (olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego), mąka kukurydziana, skrobia ziemniaczana, skrobia ryżowa, kakao niskotłuszczowe w proszku 4%, syrop glukozowo-fruktozowy kukurydziany, mąka ryżowa, otręby ryżowe, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty. bez pszenicy. bez laktozy, bez białka mleka. nie zawiera jaj. bez orzechów. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Es-111-007 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-000155 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-14 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Gullón sharkies bezglutenowe, kruche ciasteczka w kształcie rekinów |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 459 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1930 kJ |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość błonnika | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |