Opis szczegółowy
Bezglutenowe ciastka czekoladowe Choco Dreams to idealna przekąska do kawy, na deser lub po prostu na mały grzeszek bez wyrzutów sumienia. Ciesz się smakiem czekolady bez glutenu i dodatku cukru – idealne dla osób z celiakią, nietolerancją glutenu i dbających o zdrowie.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Skrobie (ziemniaczana, kukurydziana), oleje (kokosowy, rzepakowy), substancja słodząca: maltitol; mąki (kukurydziana, owsiana pełnoziarnista bezglutenowa), dropsy czekoladowe 9,8% (substancja słodząca: maltitol; miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny; aromat), puree bananowe, płatki owsiane bezglutenowe, kakao, błonnik z korzenia cykorii, substancja zagęszczająca: guma guar; substancje spulchniające: węglany sodu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 450 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1868 kJ |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość błonnika | 14 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |