Opis szczegółowy
Ciasteczka Gullón Gluten Free nie zawierają glutenu. Zawierają olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego. Do wyboru są różne rodzaje ciastek bezglutenowych, które są odpowiednie dla diety bezglutenowej i zdrowego stylu życia. Więcej informacji i inspiracji można znaleźć na stronie internetowej www.gullon.pl
Parametry produktu
| Typ | Zbożowe |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 220 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Mąka ryżowa, skrobia kukurydziana, kawałki czekolady 17% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny sojowe)], olej roślinny (olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego) 14%, płatki owsiane 13%, cukier, oligofruktoza, polidekstroza, skrobia ryżowa, sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromat, emulgator (lecytyny sojowe), naturalny aromat. może zawierać mleko. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Es-111-037 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-000155 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 462 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1938 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 213 kJ |
| Wielkość porcji | 11 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość błonnika | 7 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje o zawartości