Opis szczegółowy
Idealna przekąska dla każdego, kto szuka chrupiącej i smacznej alternatywy dla chipsów. Z delikatnym smakiem papryki, te chipsy to świetna opcja na każdą okazję – do filmu, na spotkanie z przyjaciółmi czy do pracy.
Dzięki swojej lekkiej konsystencji i smakowi, crispsy paprykowe stanowią doskonały wybór dla osób na diecie bezglutenowej, a także dla każdego, kto ceni proste, smaczne przekąski.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, olej roślinny (rzepakowy), odwodnione ziemniaki, posypka 5% [maltodekstryna; sól; przyprawy (w tym papryka 15%); glukoza; aromaty; barwnik: ekstrakt z papryki]. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 536 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2239 kJ |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 3,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |