Opis szczegółowy
Idealna propozycja dla osób, które szukają lekkiej, chrupiącej i bezpiecznej przekąski bez glutenu. Delikatnie solone, doskonale sprawdzą się jako dodatek do lunchu, przekąska między posiłkami czy alternatywa dla tradycyjnych prażynek. Produkt nie zawiera glutenu, sztucznych konserwantów ani barwników. Dzięki swojej poręcznej formie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. To świetna opcja dla osób z celiakią, nietolerancją glutenu oraz wszystkich, którzy cenią zdrowe przekąski.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, olej roślinny (rzepakowy), odwodnione ziemniaki, sól (2,1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2228 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |