Opis szczegółowy
Muffinka truskawkowa bezglutenowa 60g- delikatne, puszyste ciasto z nadzieniem z truskawek – idealna przekąska dla osób na diecie bezglutenowej. Świetna do kawy, herbaty, na drugie śniadanie czy jako słodki dodatek do lunchboxa. Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz zabrać ją ze sobą wszędzie i cieszyć się smakiem owocowej słodyczy bez glutenu.
Parametry produktu
| Typ | Babeczki |
| Smak | truskawkowy |
| Zawartość netto | 60 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto biszkoptowe (87 %): masa jajowa pasteryzowana, olej roślinny (rzepakowy), cukier, skrobia (kukurydziana, ryżowa, ziemniaczana), mąka ryżowa, błonnik: ziemniaczany, z babki jajowatej (plantago ovata); emulgatory: mono – i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje spulchniające: węglany sodu; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; substancja konserująca: propionian wapnia; aromat. nadzienie truskawkowe (13 %): cukier, przecier truskawkowy 35 %, woda, substancja żelująca: pektyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 436 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1823 kJ |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość błonnika | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |