Oshee baton protei kokosowy 48 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Kokosowy |
|---|---|
| Dodatki | Z karmelem |
| Zawartość netto | 48 g |
| Składniki | Wysokobiałkowe nadzienie karmelowe bez dodatku cukrów [ekstrakt jabłka, koncentrat białek serwatkowych (z mleka) 14 %1 , mleko zagęszczone niesłodzone 8,7 %1 , tłuszcz kokosowy, barwnik: karmel, emulgator: mono – i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, aromat], koncentrat białek serwatkowych [serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny], tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, substancja słodząca: maltitole, koncentrat białek mleka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, prażone wiórki kokosowe 4 %, mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), aromat kokosowy, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), ekstrakt z wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32 %, masa mleczna minimum 14 %. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. 1w wysokobiałkowym nadzieniu karmelowym bez dodatku cukrów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | OSHEE POLSKA SP. Z O.O.Ulica i numer: ALEJA 3 MAJA 9Kod pocztowy i miasto: 30-062 KRAKÓW PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 810 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu temperatura 12°C − 18°C, wilgotność maksymalna 70%.. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 505 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2102 kJ |
| Wielkość porcji | 48 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 10 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |