Opis szczegółowy
Aromatyczna i wilgotna przekąska, która łączy ciepły smak cynamonu z soczystą śliwką. Idealna dla osób na diecie bezglutenowej, która pragnie cieszyć się smakiem domowych wypieków bez glutenu. Idealna na śniadanie, do kawy czy jako zdrowa przekąska. Jej subtelny smak z pewnością zadowoli każdego miłośnika słodkości.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Ciasto biszkoptowe (87 %): masa jajowa pasteryzowana, olej roślinny (rzepakowy), cukier, skrobia (kukurydziana, ryżowa, ziemniaczana), mąka ryżowa, błonnik: ziemniaczany, z babki jajowatej (plantago ovata); emulgatory: mono – i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje spulchniające: węglany sodu; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; cynamon 0,5%, substancja konserwująca: propionian wapnia; aromat. nadzienie śliwkowe (13 %): przecier śliwkowy 64% (zawiera dwutlenek siarki), cukier, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 430 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1797 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |