Opis szczegółowy
Ciasteczka Gullón Gluten Free nie zawierają glutenu. Zawierają olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego. Do wyboru są różne rodzaje ciastek bezglutenowych, które są odpowiednie dla diety bezglutenowej i zdrowego stylu życia. Więcej informacji i inspiracji można znaleźć na stronie internetowej www.gullon.pl
Parametry produktu
| Typ | Zbożowe |
| Smak | pomarańczowy |
| Dodatki | Z rodzynkami |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Płatki owsiane 35%, skrobia kukurydziana, olej roślinny (olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego) 14%, cukier, oligofruktoza, rodzynki 5%, mąka ryżowa, skrobia ryżowa, sok pomarańczowy w proszku 2%, błonnik cytrusowy 2%, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, emulgator (lecytyna sojowa), aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Es-111-010 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-000155 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-12-29 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 195 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 455 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1909 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość błonnika | 7 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje o zawartości