Opis szczegółowy
Szukasz pysznej i bezpiecznej przekąski bez glutenu? Wypróbuj nasze brownie karmelowe 40g, idealny dla osób z nietolerancją! Delikatna struktura, intensywny smak białej czekolady i karmelu, a do tego bez dodatku glutenu – to idealny wybór na słodką chwilę w ciągu dnia. Idealna przekąska do kawy, na spacer, do szkoły lub pracy. Zadbaj o swoje potrzeby żywieniowe bez kompromisów smakowych!
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Biała czekolada z karmelem (tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, cukier karmelizowany (24%), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: lecytyna sojowa; sól, ekstrakt waniliowy), masa jajowa pasteryzowana, skrobia (kukurydziana, ziemniaczana), olej roślinny (rzepakowy), cukier, mąka kukurydziana, aromaty, sól, substancja zagęszczająca: guma guar. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 459 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1914 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |