BelVita soft strawberry Mondelez 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Zbożowe |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | Składniki: zboża 40 % [mąka pszenna 22 %, zboża pełnoziarniste 16 % (grys gryczany pełnoziarnisty 6 %, grys owsiany 6 %, mąka jęczmienna pełnoziarnista 1 %, mąka pełnoziarnista z pszenicy orkisz 1 %, płatki owsiane 1 %, mąka pszenna pełnoziarnista 1 %), mąka ryżowa 2 %, mąka pszenna słodowana 0,1 %], cukier, olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), skrobia modyfikowana, syrop glukozowo-fruktozowy, inulina, izomaltuloza****, substancje wypełniające (polidekstroza, maltitol), skrobia pszenna, zagęszczony przecier truskawkowy 1,3 % (ekwiwalent przecieru truskawkowego 5,1 %), skrobia, składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), sól, substancja spulchniająca (węglany sodu), emulgator (lecytyny sojowe), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, cytryniany sodu), gluten pszenny, dekstroza, zagęszczony sok z czarnej marchwi, substancja żelująca (pektyny), aromaty. **** izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,31 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 364 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1529 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 764 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,62 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |