Eatyx pełnowartościowy posiłek w formie batona o smaku czekoladowym, 60 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pełnowartościowy, wegański i bezglutenowy posiłek w formie batona o smaku czekoladowym. Doskonały zamiennik posiłków, który wspomoże w utrzymaniu wymarzonej sylwetki i kontroli wagi. Stanowi cenne źródło białka, błonnika, trzynastu witamin i dziesięciu minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bez dodatku cukru, bez laktozy.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z czekoladą |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Roślinny błonnik pokarmowy, ciemna czekolada: minimum 52% kakao [substancja słodząca: maltitol; pasta kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyna sojowa; aromat] (18%), bezglutenowe płatki owsiane, prażone orzeszki ziemne, prażone migdały, sojowe nuggetsy kakaowe [izolowane białko sojowe, kakao, skrobia z tapioki], koncentrat białka ciecierzycy, mieszanka mineralna [cytrynian potasu, fosforan wapnia (sól wapniowa kwas ortofosforowy), cytrynian sodu, tlenek magnezu, maltodekstryna, fumaran żelazawy, siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi, jodek potasu, selenin sodu], aromat, białko brązowego ryżu, błonnik owsiany (bezglutenowy), sól morska, kokos, olej słonecznikowy, mieszanka witamin [maltodekstryna, kwas askorbinowy, octan dl-alfa-tokoferolu, nikotynamid, octan retinylu, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, filochinon, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, d-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina]. może zawierać śladowe ilości glutenu, jaj, mleka, innych orzechów, siarczynów, nasion sezamu i/lub ich produktów pochodnych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 504 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 12,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,64 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1649 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 989 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 18,7 g |
| Zawartość soli | 1,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,5 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 8,5 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 23,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 25 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 93,8 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 25 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,1 mg/100g |
| Potas | 416,7 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,4 mg/100g |
| Selen | 13,8 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 25 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 26 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,3 mg/100g |
| Witamina A | 206,0 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 26 %RWS |
| Witamina B12 | 0,6 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 26 %RWS |
| Witamina E | 3,1 mg/100g |
| Cynk | 2,5 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 51,5 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,4 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 26 %RWS |
| Witamina C | 20,6 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 26 %RWS |
| Witamina D | 1,3 μg/100g |
| Żelazo | 3,5 mg/100g |
| Mangan | 0,5 mg/100g |
| Witamina K | 19,7 μg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 12,9 μg/100g |
| Fosfor | 175,0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 25 %RWS |
| Miedź | 0,25 mg/100g |
| Wapń | 223,3 mg/100g |
| Jod (%RWS) | 25 %RWS |
| Jod | 37,5 mg/l |
| Wapń (%RWS) | 28 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |