Opis szczegółowy
Idealna propozycja dla wszystkich, którzy kochają intensywny smak czekolady i jednocześnie unikają glutenu. Kruche, pełne czekoladowego aromatu ciastka to doskonała przekąska do kawy, herbaty lub jako szybki deser. Stworzone z myślą o diecie bezglutenowej – bez kompromisów w smaku i jakości.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Mąki (kukurydziana, ryżowa), skrobie (ziemniaczana, kukurydziana, ryżowa), margaryna (oleje i tłuszcze roślinne /olej rzepakowy, całkowicie uwodorniony olej rzepakowy/, woda, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat), cukier, czekolada /8%/ (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (zawiera soję); aromat waniliowy), syrop ryżowy, kakao, mleko pełne w proszku, błonnik ziemniaczany, substancja zagęszczająca: guma guar; olej rzepakowy, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancja spulchniająca: węglany sodu, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2057 kJ |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość błonnika | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |