Wegańskie falafele BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
wegańskie, ekologiczne falafele z dynią, świeżą kolendrą i pietruszką. Gotowe do podgrzania i zjedzenia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +7 st.C.
Składniki
ciecierzyca* 47%, dynia hokkaido* 17%, cebula* 17%, mąka z ciecierzycy* 15%, olej słonecznikowy*, sól, kolendra*, przyrawy*, pietruszka*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Możliwe alergeny
GLUTEN,GORCZYCA,ORZECHY,SEZAM,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 909/217 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry | 2.8 g |
| Błonnik | 8.5 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1.3 g |