Pudliszki Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo 440 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klopsiki drobiowe w sosie pomidorowym ze śmietanką, kiełbasą chorizo i papryką wędzoną
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia, Garnek, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 440 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: woda, klopsiki drobiowe 25% (mięso z kurczaka, woda, cebula, czosnek, sól, skrobia ziemniaczana, przyprawy, mąka pszenna, drożdże), przecier pomidorowy 13%, cebula 6,8%, śmietanka 3,4% (z mleka), krojona kiełbasa chorizo 2,2% [mięso wieprzowe, sól, laktoza (z mleka), papryka, glukoza, cukier, czosnek, białka mleka, ekstrakt z papryki, regulator kwasowości (e331), przeciwutleniacze (e316, e392), przyprawa, substancje konserwujące (e250, e252, e202), zioło, kultury starterowe], cukier, skrobia modykowana, krojone pomidory 1,7%, olej rzepakowy, sól, przyprawy (wędzona papryka 0,1%, papryka chili, pieprz cayenne, pieprz biały), czosnek 0,2%, aromat, zioła. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania przełożyć do garnka. podgrzewać na niewielkim ogniu, stale mieszając przez 7-10 minut. w kuchence mikrofalowej (850w): zawartość opakowania przełożyć do głębokiego talerza. podgrzewać przy maksymalnej mocy przez 3-4 minuty. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 332 kJ |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość błonnika | 0,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |