Szub.Zraziki wiep.s.piecz.470 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 470 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sos pieczarkowy 58% [woda, pieczarki 14%, śmietana (z mleka) 8%, mąka pszenna 3%, cebula smażona, tłuszcz wieprzowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebul, por, natka selera, natka pietruszki, czosnek), przyprawy, sól, cukier, aromaty (seler)], zraziki wieprzowe smażone 42% [mięso wieprzowe mielone, bułka tarta 15% (mąka pszenna, mąka żytnia, woda, drożdże, sól), cebula 6%, masa jajowa pasteryzowana 3,9%, sól, przyprawy. 100g produktu otrzymano ze 123g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy. Produkt może zawierać: laktozę, soję, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Belgia, Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | zakłady mięsne "szubryt" sp. z o.o. ulica i numer: węgrzynek 50 kod pocztowy i miasto: 33-395 chełmiec pl |
| Krótki opis marketingowy | Produkt z mięsa wieprzowego, średnio rozdrobnionego, zalany sosem pieczarkowym z dodatkiem przypraw, sterylizowany |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 672 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 521 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |