Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Mięso wieprzowe 78%, woda, tłuszcz wieprzowy, sól, stabilizator e 451, substancja żelująca e 407a, przyprawy (gorczyca), czosnek suszony 0,2%, glukoza, hydrolizat białka roślinnego (soja), ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca e 250. . |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do spożycia na zimno |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 981 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |