Wegańskie falafele z miętą i sezamem BIO 220 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wegńskie, ekologiczne falafele z aromatyczną miętą i sezamem. Gotowe do podgrzania i zjedzenia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-7st.C
Składniki
ciecierzyca* (48%), cebula*, mąka z ciecierzycy*, cukiia*, mięta* (2%), kasza kukurydziana*, sól morska, ziarna SEZAMU* (1%), pietruszka*, sok z cytryny* (1%), przyprawy*, olej słonecznikowy
Możliwe alergeny
GLUTEN,GORCZYCA,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1052/252 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1.9 g |