M.Rz.Fasolka po bretońsku 830 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 830 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała gotowana 30 % (fasola biała, woda), kiełbasa wieprzowo - wołowa 8% (mięso wieprzowe, mięso wołowe, woda, sól, przyprawy, izolat białka sojowego, stabilizatory: difosforany, trifosforany; skrobia ziemniaczana, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja konserwująca: azotyn sodu); boczek wieprzowy wędzony 3,5 % (mięso wieprzowe, woda, sól, stabilizatory: difosforany, trifosforany; przyprawy, białko sojowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, glukoza, substancja konserwująca: azotyn sodu), cebula, mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 2%, skrobia modyfikowana, cukier, sól, olej rzepakowy, przyprawy, hydrolizat białka sojowego, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty (zawierają mleko), warzywa suszone (marchew, pietruszka), ekstrakt drożdżowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat suszonej cebuli, ocet spirytusowy. produkt może zawierać: seler, gorczycę, jaja, dwutlenek siarki i siarczyny |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | makarony polskie s.a. ulica i numer: podkarpacka 15a kod pocztowy i miasto: 35-082 rzeszów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 503 kJ |
| Wielkość porcji | 830 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |