Roladki wieprzowe z nadzieniem meksykańskim 480 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Sos pomidorowy 54% [woda, koncentrat pomidorowy 7%, mąka pszenna 3%, suszone warzywa (marchew, cebula, pasternak, pietruszka, por), skrobia, przyprawy, cukier, aromaty, glukoza]. rolada wieprzowa smażona 46% [mięso wieprzowe 60%, warzywa w zmiennych proporcjach 13% (kukurydza, fasola czerwona, fasola zielona, groszek zielony, marchew, seler, papryka czerwona, papryka zielona), bułka tarta 7% (mąka pszenna, woda, drożdże), woda, fasola czerwona 5%, (fasola czerwona95%, woda, cukier, sól), cebula 3%, masa jajowa pasteryzowana, sól, przyprawy, mąka pszenna, żelatyna wieprzowa, skrobia modyfikowana, hydrolizat białka kukurydzianego, ocet w proszku, skrobia, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy; ocet spirytusowy, ekstrakt drożdżowy, maltodekstryna, aromaty, regulatory kwasowości: octan potasu, mleczan potasu. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 470 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |