So Food Gulasz a'la strogonow 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sos 49%[ woda, pieczarki 16%, cebula, koncentrat pomidorowy 3%, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (pasternak, marchew, pietruszka, czosnek), hydrolizat białka sojowego, aromaty (mleko), śmietana z mleka, cukier, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat suszonej cebuli], kasza gryczana gotowana 36% (woda, kasza gryczana), mięso wieprzowe 15%. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | makarony polskie s.a. ulica i numer: podkarpacka 15a kod pocztowy i miasto: 35-082 rzeszów pl |
| Krótki opis marketingowy | Sycące danie na bazie kaszy gryczanej z aromatycznym sosem a'la strogonow |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W kuchence mikrofalowej (800 W): zdejmij papierową owijkę, nakłuj folię i podgrzewaj przez 3 minuty. Na patelni lub w garnku na wolnym ogniu: zawarto s ć opakowania podgrzewaj przez 10 minut, ciągle mieszając. |
| Sposób obróbki produktu | Kuchenka mikrofalowa, Gotowanie na wolnym ogniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 603 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana |