Wegańskie mini sajgonki w stylu tajskim BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wegańskie mini sajgonki w stylu tajskim z delikatnym makaronem azjatyckim, chrupiącymi kiełkami i tajskimi przyprawami.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-7 st. C.
Składniki
biała kapusta*, kiełki fasoli mung* (12%), czerwona papryka*, marchew*, tofu* (4%) (woda, ziarna SOI*, koagulant: siarczan wapnia), cebule*, płatki ziemniaczane*, makaron azjatycki* (1%), (mąka PSZENNA*, KASZA MANNA Z PSZENICY DURUM*), sos sojowy** (woda, ziarna SOI*, PSZENICA*, sól morska), sok cytrynowy*, kolendra*, sól morska, przyprawy*. Ciasta: woda, mąka PSZENNA*, olej słonecznikowy*, sól morska. * certyfikowane składniki ekologiczne.
Alergeny
GORCZYCA,ORZECHY,SEZAM
Możliwe alergeny
GLUTEN,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 725/172 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 25 g |
| Cukry | 2.8 g |
| Błonnik | 2.3 g |
| Białko | 5.1 g |
| Sól | 1.3 g |