Proste Historie Pizza z pieca kamiennego z kurczakiem i pesto 390 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pizza chłodzona PROSTE HISTORIE z Pieca Kamiennego to absolutna
nowość na rynku. To pizza wypiekana w sposób w piecu
kamiennym. Jej podstawą jest cienkie i chrupiące ciasto na zakwasie
oraz aromatyczny sos na bazie pomidorów i oliwy z oliwek.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 390 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Spód do pizzy: mąka pszenna, woda, mąka kukurydziana, drożdże, zakwas pszenny (mąka pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), cukier, sól, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; dodatki do pizzy: parzone mięso z kurczaka w mieszance przyprawowej (31 %) (parzone mięso z kurczaka, sól, cukier, skrobia kukurydziana, przyprawy, warzywa suszone (cebula, papryka czerwona, czosnek), aromaty), przetarte pomidory (27%), ser gouda (16%), ser mozzarella (14 %), oliwa z oliwek (4 %), bazylia (2 %), cukier, czosnek, skrobia, sól, przyprawy, aromat oregano. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 22 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 49 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 219 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 427 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 915 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1784 kJ |
| Wielkość porcji | 195 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |