Kopytka 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziemniaki gotowane (66,1 %), mąka PSZENNA, masa JAJOWA pasteryzowana, skrobia, sól, olej rzepakowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu. Może zawierać GORCZYCĘ, MLEKO, SELER, nasiona SEZAMU, SOJĘ. |
| Pojemność | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Producent: | Virtu Production Sp z o.o.Ulica i numer: Łośnicka 35Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°C w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. sposób przygotowania: garnek z wrzątkiem po wypłynięciu na powierzchnię, gotować na wolnym ogniu ok. 2 minuty. patelnia na rozgrzanym oleju do zrumienienia ok. 4 min. garnek z wrzątkiem: po wypłynięciu na powierzchnię, gotować na wolnym ogniu ok. 2 minuty. patelnia: na rozgrzanym oleju do zrumienienia ok. 4 min. po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 611 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|