Henglein kluski na parze bez nadzienia 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Na parze |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, cukier, drożdże, mleko w proszku, tłuszcz palmowy, olej rzepakowy, substancja spulchniająca (difosforany, węglany sodu), jaja*, sól, aromat. *jaja z chowu ściółkowego. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Producent: | henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Krótki opis marketingowy | Kluski na parze bez nadzienia 1000 g. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyższy garnek napełnić około 5 cm wody i zagotować. Sitko wypełnione kluskami ułożonymi obok siebie, powiesić na krawędzi garnka, dobrze przykryć i podgrzewać przez 3 i 1/2 minuty. Uwaga! Podczas parowania proszę nie podnosić pokrywy. Sposób przygotowania w kuchence mikrofalowej: kluski zamoczyć lekko pod bieżącą wodą. Ułożyć obok siebie na talerzu (lub misce) i przykryć drugim talerzem. Podgrzewać przez 2 i 1/2 minuty przy 600 W i już gotowe! Można podawać z owocami, sosem owocowym, waniliowym, z roztopionym masłem, cukrem lub makiem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 44 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 947 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 947 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |