Come a casa spaghetti bolognese 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | ugotowane spaghetii 39% (semolina z pszenicy durum, woda, białko jaja, olej rzepakowy, sól), woda, mięso wieprzowe 13%, pomidory 10%, koncentrat pomidorowy 5%, cebula, cukinia, pieczarki, czerwone wino, por, seler, ser, olej rzepakowy, marchew, skrobia modyfikowana, zioła, aromaty, sól, mąka pszenna, oliwa z oliwek, przyprawy, czosnek. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | what's cooking polska sp. z o.o. ulica i numer: północna 12 kod pocztowy i miasto: 45-805 opole pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 672 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa (750 W): Nakłuj folię górną. Połóż opakowanie na środku talerza przystosowanego do użycia w kuchence mikrofalowej. Podgrzewaj jeden produkt na raz przez 4 minuty. Ostrożnie usuń folię. W razie potrzeby zapoznaj się z instrukcją obsługi kuchenki mikrofalowej. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 24 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 60 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 549 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 576 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2304 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 27 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 48 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 57 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 23 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|