Pierogi ruskie Virtu 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, ziemniaki gotowane 31,5 %, woda, ser twarogowy 5,9 %, cebula smażona 4,6 % (cebula, olej rzepakowy), olej rzepakowy, sól, przyprawy, substancja konserwująca: sorbinian potasu. może zawierać gorczycę, jaja, seler, nasiona sezamu, soję. |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Producent: | Virtu Production Sp z o.o.Ulica i numer: Łośnicka 35Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°C w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. Sposób przygotowania: patelnia (na rozgrzanym oleju do zrumienienia ok. 7 min.), garnek z wrzątkiem (po wypłynięciu na powierzchnię, gotować na wolnym ogniu ok. 2,5 minuty), frytkownica (180°C ok. 2 min.). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 177 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 744 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |