Kopytka Henglein 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Ziemniaki (64%), skrobia ziemniaczana, mąka pszenna, jaja*, sól, olej rzepakowy, substancja zagęszczająca (guma guar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas askorbinowy), ekstrakt przyprawowy (zawiera seler). *jaja z chowu ściółkowego. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Producent: | henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Krótki opis marketingowy | Kopytka 500 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kopytka wrzucić do wrzącej wody i gotować przez 1-2 minuty lub smażyć na maśle przez 4-5 minut na złoty kolor. Podawać do dań mięsnych z sosem lub na słodko ze śmietaną i cukrem waniliowym. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania, Smażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 625 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |