Kotwica kołduny 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ciasto: mąka z pszenicy durum (semolina), woda, jaja, barwnik: beta-karoten; farsz: mięso 80% (w tym mięso wieprzowe 38,2%, mięso wołowe 21,7%, mięso drobiowe z indyka 20,1%), bułka (mąka pszenna, drożdże, sól spożywcza); mąka pszenna, błonniki roślinne (w tym błonnik pszenny bezglutenowy), sól spożywcza, hydrolizat białka sojowego, majeranek, pieprz czarny, czosnek suszony, aromat. |
| Pojemność | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | P.P.H. KOTWICA A. Godlewski sp. z o.o.Ulica i numer: Marysińska 3 AKod pocztowy i miasto: 04-617 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 h |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 5 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 279 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1169 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 11,8 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 45,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|