Come a casa makaron gotowany rurki z szynką i serem 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | odtłuszczone mleko, makaron rurki gotowany (28%) (mąka semolina z pszenicy durum, woda, białko jaja, olej rzepakowy, sól), szynka (12%) [mięso wieprzowe (80%), woda, sól, syrop glukozowy, stabilizatory (di-, tri- i polifosforany), aromaty, dekstroza, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu)], ser (9%), olej rzepakowy, śmietana, skrobia, mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, sól morska, bulion drobiowy (mięso drobiowe, sok z drobiu, tłuszcz drobiowy, sól), przyprawy, czosnek. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | what's cooking polska sp. z o.o. ulica i numer: północna 12 kod pocztowy i miasto: 45-805 opole pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 672 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | piekarnik: Rozgrzej piekarnik do 180°C. Zdejmij folię z tworzywa sztucznego. Połóż produkt na środku rozgrzanego piekarnika. Podgrzewaj przez 25 minut. Kuchenka mikrofalowa (750 W): Połóż makaron na talerzu przystosowanym do użycia w kuchence mikrofalowej i przykryj go. Podgrzewaj przez około 6 minut. W razie potrzeby zapoznaj się z instrukcją obsługi kuchenki mikrofalowej. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 36 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 49 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 667 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 690 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2790 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 33 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 53 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 55 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |