Kotwica pierogi z mięsem 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mięso 27% (17% mięso wieprzowe, 6% mięso drobiowe z indyka, 4% mięso wołowe), mąka pszenna, woda, mąka z pszenicy durum (semolina), olej rzepakowy, cebula, sól spożywcza, bułka (mąka pszenna, drożdże, sól), teksturat grochu (groch żółty, ekstrakt słodu jęczmiennego), błonniki roślinne, marchew, margaryna, przyprawy, aromaty, ekstrakt drożdży, cukier, substancja konserwująca: sorbinian potasu |
| Pojemność | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | P.P.H. KOTWICA A. Godlewski sp. z o.o.Ulica i numer: Marysińska 3 AKod pocztowy i miasto: 04-617 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 h |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 2 minuty |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 881 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|