Kotwica pierogi z serem 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna 50% (zawiera gluten), ser twarogowy 20% (z mleka), woda, ziemniaki, kasza manna z pszenicy, błonnik pszenny, substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana, cukier, olej rzepakowy, sól, aromat waniliowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | P.P.H. KOTWICA A. Godlewski sp. z o.o.Ulica i numer: Marysińska 3 AKod pocztowy i miasto: 04-617 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 h |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 2 minuty |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 164 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 692 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 30,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|