Smakmak kluski na parze pyzy, pampuchy 930 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Garnek, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 930 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, masa jajowa, drożdże, cukier, olej roślinny rzepakowy, sól. może zawierać: soję, mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Producent: | SMAKMAK SP. Z O.O.Ulica i numer: Balonowa 7aKod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, w temperaturze od +2°C do +7°C, spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt wyjąć z opakowania i podgrzewać na parze pod przykryciem około 6 minut do temperatury 80°C w środku lub kluski lekko pokropić wodą, ułożyć na talerzu i odgrzewać w kuchence mikrofalowej ok. 1 min (800W). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1017 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|