Jedność Karmelki nadziewane Miętowe 100 g X30
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Karmelki nadziewane miętowe
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | miętowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, olejek miętowy 0,15%, substancje zagęszczające: pektyny; mentol, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin. nadzienie 15%. może zawierać: mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1620 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |