Opis szczegółowy
Tortina to wyśmienite, okrągłe wafelki w czekoladzie. Łączą delikatność i chrupkość wafli Loacker, szlachetne, kremowe nadzienie z orzechów laskowych i aksamitną czekoladę mleczną. Stworzone z najlepszych składników. Opakowanie zawiera 3 indywidualnie opakowane waflowe pyszności. Możesz więc łatwo wydzielać sobie przyjemność.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | Orzechy laskowe |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 63 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Składniki: czekolada mleczna 39 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator lecytyna sojowa), orzechy laskowe 27 % w kremie, cukier, olej kokosowy, mąka pszenna, serwatka z mleka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, śmietana w proszku (mleko), ekstrakt ze słodu jęczmiennego, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyna sojowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, mąka sojowa, przyprawy, laska wanilii (bourbon). może zawierać orzeszki arachidowe, migdały, gorczycę i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 315 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 557 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2321 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |